Jednoduše vyplňte poptávkový formulář na našich stránkách. My se obratem ozveme s naší nabídkou. Nebo pošlete obyčejný email na adresu info@diplomku.cz nebo jiný kontakt.

Ano, protože žádné informace nikomu dalšímu neposkytujeme. Práci nepředáváme, dělá ji osobně jeden z nás, nejsme zprostředkovatelé.

Záleží na tématu a rozsahu. Pokud na práci spěcháte, pokusíme se Vám vyhovět, záleží na našich časových možnostech. Když jsme schopni práci udělat, pustíme se do toho. Když vidíme, že bychom práci ve vámi požadovaném termínu nestihli, odmítneme ji, případně navrhneme pomoc s nějakou její částí.

Protože nejsme zprostředkovatelé, ale práci děláme osobně, nejsme závislí na třetích stranách. Nemusíme se na někoho spoléhat. Ještě se nám nestalo, že bychom termín nedodrželi. Pokud objednávku nejsme schopni splnit vlastními silami, objednávku nepřijmeme.

Předpokladem jsou dobře specifikované požadavky při zadání práce. Pokud by se něco takového stalo, jsme připraveni reagovat. Vzhledem k tomu, že delší práce předáváme průběžně, průběžně také zapracováváme připomínky a docházíme k všestranně vyhovující podobě.

V mnoha případech ano. Nicméně, většinu agendy za nás vyřizuje naše dobrá duše Marta, která dohlíží na dodržování všech termínů, podmínek, hlídá vyřízení všech e-mailů apod. a vůbec, stará se o to, aby vše klaplo k vaší spokojenosti. Pokud je pro vás důležitá přímá komunikace se zpracovatelem, nebojte se nám to sdělit.

V ceně práce je objasnění některých postupů uvedených v práci, jako výpočty apod., pokud o to budete mít zájem.

Práce většího rozsahu předáváme po částech nebo vás informujeme o průběhu zpracování v pravidelných intervalech s ohledem na rozsah práce. Práce menšího rozsahu (5 – 10 stran) dodáváme celé ve sjednané lhůtě. Kdykoliv se samozřejmě můžete dotázat na stav zpracování.

Text vždy zpracovává náš odborník na dané téma. Pokud nemá dostatečnou kapacitu, aby poklady v daném termínu zpracoval, objednávku nepřijme. V žádném případě však zadání nepředává někomu dalšímu (může však konzultovat s někým z nás, časté jsou například konzultace v oblasti právo-ekonomie).

Po zadání vašeho požadavku se vám co nejdříve ozveme. Může se stát, že budeme nejdříve potřebovat upřesnit některé podmínky práce. Snažíme se, abyste dostali konečnou odpověď co nejdříve, a prodleva na naší straně byla co nejkratší.

Běžně je zasíláme elektronickou formou na váš email. Je možné domluvit i zaslání podkladů poštou.

Ano, je to tak běžné u prací většího rozsahu.

Námi vytvořené podklady hradíte až poté, co si je převezmete. Máte tedy možnost si je i pečlivě zkontrolovat. Práce většího rozsahu odevzdáváme obvykle po částech, takže průběžně máte pod kontrolou směřování práce. Na počátku spolupráce však vyžadujeme část platby předem (zálohu). Ověřujeme tím závaznost zadané objednávky. To se samozřejmě netýká vašich opakovaných objednávek. Výjimku představuje anonymní spolupráce.

Jednoduše nám napište a my Vám odpovíme.